НОВИНИ

В одному з регіонів АТБ зупиняє свою роботу

12.08.2022 15:42
9d794e18ed1ce08696a4125e74146964

В мережі магазинів «АТБ» заявляють, що через загострення воєнної ситуації у Донецькій області призупиняють роботу магазинів у цьому регіоні. Про це повідомляється на сайті компанії «АТБ», пише agronews.ua.

«У зв’язку із стрімким загостренням військової ситуації у Донецькій області, компанія «АТБ-маркет» тимчасово призупиняє діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» у регіоні. Таке рішення обумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також введенням у області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на початок повномасштабної військової агресії 24 лютого на Донеччині працювало 57 магазинів торговельної мережі «АТБ», з них 53 компанії вже довелося закрити. 28 магазинів були пошкоджені внаслідок обстрілів, 24 – привласнили загарбники, відкривши в них аналоги російських мереж.

Останнім часом на Донеччині працювало 4 магазини «АТБ»: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: