НОВИНИ

В Австралії з простроченого пива будуть виготовляти біопаливо

19.08.2020 19:02
1438279343_chem-otlichaetsya-el-ot-piva-1

Коли в березні в Австралії через пандемію коронавірусу закрилися паби і бари, пивоварні країни залишилися з величезними запасами нерозпроданого несвіжого пива. Але ідея, що робити з невикористаним напоєм, прийшла в голову австралійським пивоварам досить швидко. Пінний напій вирішили використовувати в якості нового джерела поновлюваної енергії для станції очистки води в Південній Австралії. Про це повідомляє CNN, пише agronews.ua.

Через пандемію COVID-19, в австралійських барах, ресторанах та пабах зберігалося неймовірна кількість “незатребуваного” пива.Термін придатності напоїв дуже швидко добігав кінця. Однак замість того, щоб вилити його в каналізацію, деякі пивоварні вирішили дати пінного напою ще один шанс. Так, пиво було відправлено на станцію очищення водостічних вод в Австралії, де воно було перероблено в біогаз, який потім буде перетворено на електрику для запуску установки.

За інформацією CNN, завдяки своїй високій калорійності пиво є ідеальним паливом для реакторів заводу, який зазвичай отримує близько 80% електроживлення якраз з біогазу. 40 000 галонів несвіжого пива збільшили виробництво енергії до 654 мегават-годин протягом місяця. За словами експертів, цього достатньо для живлення 1200 будинків.

Як повідомляють австралійські видання, введений в кінці березня карантин в Австралії дуже сильно вдарив по пивоварній галузі.У травні, один з найбільших пивоварних заводів країни – Lion Beer, повідомив про те, що на підприємстві залишилися непроданими близько 90 000 діжок – або 4,5 мільйона літрів (1,188 млн галонів) пива. Завод також прийняв рішення відправити напій на переробку. Як повідомляють представники компанії, отриманий біогаз завод планує використовувати для живлення свого підприємства.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: