НОВИНИ

В анексованому Криму несприятливий прогноз на врожай зернових

14.05.2024 16:23
1

В анексованому росією Криму спостерігаються ослаблі посіви, як ярих, так і озимих зернових культур, розповів Крим.Реалії один із кримських агрономів (прізвище редакція не називає з метою безпеки), пише agronews.ua.

Фахівець вважає, що ослаблення посівів дає підстави робити несприятливий прогноз на врожай зернових культур у Криму.

«Дві причини ослаблення посівів й обидві пов’язані з опадами. Рясні опади взимку вимили значну частину підживлення рослин добривами. А посушлива весна без продуктивних опадів стримує зростання польових культур, оскільки більша їх частина вирощується без зрошення», – розповів агроном.

За його словами російське Міністерство сільського господарства Криму проводить постійний оперативний моніторинг стану посівів, з метою вироблення конкретних рішень, виходячи із ситуації. Але вже у травні відомство почне приймати заявки на допомогу юридичним особам та індивідуальним підприємцям на відшкодування частини витрат на виробництво зернових культур.

При цьому торік російський уряд Криму заявив, що на півострові було зібрано рекордний урожай зернових – понад два мільйони тонн зернових.Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: