НОВИНИ

USAID надасть співфінансування на будівництво зерносховищ в Україні

15.03.2024 09:11
6

Триває прийом заявок другого етапу для отримання співфінансування від Програма USAID АГРО на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Про це повідомляє прес-служба USAID, пише agronews.ua.

Програма USAID АГРО надасть співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур.

За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування. Проєкти збільшать обсяги та час зберігання зернових та технічних культур, що сприятиме стійкості бізнесу та покращуватиме продовольчу безпеку в Україні.

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.

Усі питання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу [email protected] не пізніше 18:00, 10 квітня 2024 р.

Кінцевий термін подання повної заявки другого етапу – 16 квітня. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.Перегляди: 94
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: