НОВИНИ

USAID надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земвідносин

22.02.2024 14:10
7

Прогрес у протидії корупції є ключовою умовою не тільки на шляху набуття Україною членства в ЄС і НАТО, а й критично важливим завданням під час воєнного стану. Щоб зменшити корупційні ризики у земельних відносинах та посилити захист прав землевласників та замлекористувачів, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть 5,6 млн грн фінансування на розробку та втілення проєкту із запобігання корупції  та рейдерству. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Отримати фінансування на конкурсній основі за умовами субгранту можуть неурядові, правозахисні організації, бізнес-асоціації або юридичні компанії. Основна мета проєкту – зменшити  кількість корупційних і рейдерських правопорушень та проявів корупції в сфері земельних відносин на локальному, регіональному та загальнодержавному рівні. 

Одним із основних завдань субгрантера буде надання безкоштовної юридичної та консультаційної допомоги постраждалим аграріям, громадам, землевласникам та землекористувачам з питань протидії корупції та незаконному захопленню землі. Окрім того, він забезпечуватиме систематичний моніторинг проявів корупції у земельних відносинах у різних регіонах, підготовку та публікацію звітів, проведення тренінгів із протидії правопорушенням. Ще одним важливим завданням субгранту буде аналіз проектів нормативних актів у сфері земельних відносин на предмет наявності в них корупційних ризиків.     

Для участі у конкурсі на отримання субгранту необхідно подати заявку до 14 березня 2024 року. 

Попередньо, 28 лютого, Програма USAID АГРО проведе семінар для кандидатів на отримання субгранту. Деталі про умови субгранту –   за посиланням.Перегляди: 19
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: