НОВИНИ

USAID анонсувало новий пакет підтримки для українських фермерів

10.05.2024 10:08
7

Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) виділяє $60 млн на підтримку українського сільського господарства. Пакет допомоги спрямований на впровадження нової програми Harvest (Врожай) для пом’якшення впливу агресії росії на сільськогосподарське виробництво в Україні. Про це повідомляє Голос України, пише agronews.ua.

Програма має на меті допомогти українським аграріям підвищити ефективність виробництва, зробити його стійкішим і більш конкурентоспроможним під час війни та поряд із цим закласти основу для довготривалого сталого розвитку українського агросектору.

У межах програми Harvest USAID сприятиме створенню в Україні такого регуляторного та бізнес-средовища, яке розкриє потенціал для інновацій та допоможе залучити ресурси приватного бізнесу, аби допомогти українським агровиробникам і далі годувати свою країну та багато інших країн світу.

Зазначається, що український агропромисловий комплекс залишається одним із головних рушіїв української економіки, зокрема у 2023 році він забезпечив понад 60% надходжень від експорту.

Програма Harvest увійде до «Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні» (AGRI-Україна). Від липня 2022 року USAID уже вклало в неї понад $350 млн, а також залучило ще більш ніж $370 млн від інших донорів.Перегляди: 2352
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: