НОВИНИ

Уряд компенсуватиме аграріям 80% коштів за розмінування земель

13.03.2024 15:16
5

Український уряд компенсуватиме аграріям 80% коштів за гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель. Про це повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

“Сьогодні затверджуємо порядок використання коштів на компенсацію витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення. Ми розуміємо, що проведення обстеження та розмінування земель виключно власними силами може зайняти десятки років. Ми бачили як це відбувалося в інших країнах по всьому світу”, – сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів.

За його словами, аби максимально прискорити цей процес, уряд запускає ринок гуманітарного розмінування і запрошує сюди недержавних операторів, які працюють на платній основі.

“Своєю чергою держава буде компенсувати аграріям 80% коштів на таку послугу із розмінування, якщо вона закуплена на відкритих торгах. Все прозоро, чесно і головне просто”, – розповів прем’єр.

Як зазначив Шмигаль, ця модель дозволить аграріям якнайшвидше повернутися до роботи, що посилить українську економіку.

“Це також підвищить безпеку для наших громад та наших людей. І це для нас безумовний пріоритет. Отже, продовжуємо працювати заради перемоги”, – додав він.Перегляди: 31
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: