НОВИНИ

Укрзалізниця змінила умови проведення аукціонів з реалізації зерновозів

29.11.2023 16:15
213

За результатами засідання Координаційної ради з питань логістики при Міністерстві аграрної політики та продовольства АТ «Укрзалізниця» частково переглянуло умови проведення аукціонів з використання зерновозів. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Так, збільшено ліміт добового навантаження зерновозів УЗ — до 300 вагоновідправок на добу. Календарний графік проставлення заявок на забезпечення зерновозами філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» оприлюднено за посиланням.

Також збільшено горизонт надання зерновозів за результатами аукціонів — до 31 січня 2024 року.

Введена нова умова для переможців аукціонів — проставлення електронних заявок (ЕЛЗ) на забезпечення зерновозами філії ЦТЛ упродовж семи діб після завершення торгів. За словами Валерія Ткачова, цей захід частково обмежить участь посередників в аукціонах і зменшить можливий спекулятивний розігрів ринку використання вагонів.

«АТ « Укрзалізниця» чекає пропозиції від учасників зернового ринку щодо укладення довгострокових договорів (6–12 місяців) на використання вагонів-зерновозів філії ЦТЛ, що нівелює сезонні коливання вартості використання вагонів», — наголосив представник товариства.

Він додав, що інші пропозиції, які обговорювалися на Координаційній раді, перебувають у стані опрацювання фахівцями філії ЦТЛ та департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця».


Перегляди: 28
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: