НОВИНИ

Укрзалізниця збільшила місячні обсяги вантажних перевезень

03.04.2024 17:18
2

АТ «Укрзалізниця» третій місяць поспіль демонструє зростання вантажоперевезень. Так, у березні у всіх видах сполучення були перевезені рекордні від початку повномасштабного російського вторгнення 16 млн тонн вантажів. Серед пріоритетів — збільшення обсягів перевезень у напрямку морських портів задля максимального завантаження Українського морського коридору. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

Також зазначається, що у березні п.р. було перевезено вантажів на 31% більше, ніж у березні 2023 р., та на 10% – ніж у рекордному попередньому місяці.

«Наразі третина від усіх залізничних вантажів перевалюється саме через припортові станції, що забезпечує понад 60% завантаження морських портів. В основному це вантажі, які прямують на експорт, зокрема українське зерно. У березні ми виконали фактично всі заявки вантажовідправників і продовжуємо покращувати експлуатаційні показники, які і є запорукою позитивних результатів роботи», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Так, у березні через припортові станції було перевезено 5,3 млн тонн вантажів (2,7 млн тонн зернових), через західні прикордонні переходи — 3,4 млн тонн (484 тис. тонн зернових).

На експорт минулого місяця залізницею було перевезено 8 млн тонн вантажів, з них 3,2 млн тонн склали зернові. Загалом на експорт у березні перевезено 51% від усіх вантажів.

У внутрішньому сполученні, що за обсягами вчергове поступилось першістю експорту, у березні було перевезено 7 млн тонн, що на 11% більше березня 2023 р. Імпортні перевезення зросли на 65% до березня 2023 р. й становили 808,3 тис. тонн.Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: