НОВИНИ

Укрзалізниця ввела обмеження на завантаження вагонів до порту Ізмаїл

11.08.2023 10:10
berdichivskiy-elevator-zapustiv

АТ «Укрзалізниця» з 7 серпня запровадила обмеження на узгодження планів із завантаження нових вагонів для одержувачів у МТП «Ізмаїл», черга до яких перевищує 30 діб. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов на засіданні Експортного офісу при УЗ, пише «Інтерфакс-Україна», передає agronews.ua.

Він уточнив, що обмеження поширюються на всі станції, розташовані в МТП «Ізмаїл», — як внутрішні, так і експортні.

У понеділок у напрямку порту рухалося 7788 вагонів, у середу їхня кількість зменшилася до 7671.

На сьогодні на порт «Ізмаїл» рухається 7671 вагон, з цієї кількості — 2490 вагонів із зерном за середньодобового вивантаження у порту близько 280-300 вагонів. Дуже складна ситуація… не узгоджуємо плани завантаження вагонів на порт тим одержувачам, які мають чергу понад 30 діб. Ми бачимо, скільки вагонів рухається на адресу кожного вантажоодержувача, скільки він вивантажує вагонів щодоби. Якщо час очікування вивантаження (черга) більше 30 діб, ми не будемо узгоджувати ці плани завантаження.

Валерій Ткачов попросив одержувачів у порту «Ізмаїл» максимально можливо нарощувати приймання вантажів, прискорюючи розвантаження, і не допускати черг понад 30 діб. Вантажовласників він попросив користуватися відкритими даними УЗ щодо накопичення вагонів і звертатися до відправників із меншими чергами.

Він також уточнив, що рух вантажних поїздів у бік дунайського порту «Рені», який зупинявся на добу через сходження вагонів на території Молдови, відновлюється.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: