ВАЖЛИВО

«Укрвинпром» виступив з ініціативою запровадити санкції на ввезення продукції з Грузії та Вірменії

30.05.2023 14:07
image10

«Укрвинпром» виступив з ініціативою запровадити санкції щодо країн, які підтримують військову агресію росії проти України. Про це повідомив генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко в інтерв’ю «БізнесТелеграф», пише  agronews.ua.

Ми маємо встановити спецмито на ввезення продукції з Грузії та Вірменії. Для нас це вже принципове питання. Нам грузини [ЗРК] «Бук» не дали, нас залили своєю продукцією і паразитують повним ходом на нашому ринку. Тому ми звернулися до прем’єр-міністра та міністра агрополітики щодо встановлення спеціального мита на готову імпортовану винопродукцію з таких країн. Від усіх отримали згоду, але справа з місця не зрушила.

За словами Володимира Кучеренка, «Укрвинпром» наполягає на тому, щоб вірмени та грузини припинили вводити в оману споживачів України щодо назви продукції. Не має права ні Вірменія, ні Грузія іменувати свою продукцію «Коньяк», оскільки Угода про асоціацію між Україною та ЄС, що вступила в дію 1 вересня 2017 року, передбачає взаємний захист певної кількості географічних зазначень, серед яких — «Коньяк» в Україні.

Використання назви ГЗ «Cognac»/«Коньяк» для продуктів, що походять з третіх країн і не відповідають технічним умовам виробництва коньяку, забороняється на території України з 1 листопада 2022 року.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: