ВАЖЛИВО

Українські перевізники організовують протест під КПП «Ягодин» на тлі польської блокади

14.02.2024 18:03
7

Українські перевізники організовують на 15 лютого акцію протесту під пунктом пропуску «Ягодин» на кордоні з Польщею на тлі протестів польських фермерів. Про це hromadske повідомили у ДПСУ та громадській організації «Перевізники західного регіону», пише agronews.ua.

Спершу учасники акції зберуться в Луцьку, а потім вирушать до Ягодина.

«Хочемо бути солідарні з хлопцями, які стоять на тій стороні. Показати, що ми про них знаємо, не забули, і підтримати їхній бойовий дух», — сказав керівник ГО Віталій Коценко.

Він зазначив, що учасники акції не планують блокувати польських перевізників, які «чесно працюють на ринку перевезень». Натомість хочуть перешкоджати та фіксувати факти об’їзду блокади з польського боку. Коценко зазначив, що це є несправедливим.

«Вони об’їжджають всю цю блокаду, заїжджають прямо на митний термінал, оформлюються та завозять вантажі в Україну. […] Поліція повністю їм (полякам — ред.) допомагає, бере і веде повз увсієї черги. Прямо на шлагбаумі вони заїжджають. Ще є шляхи об’їзду, де від більшості черги виїжджають прямо під кордон, під шлагбаум та заїжджають на територію України. Позавчора мені дзвонили мої клієнти й повідомили, що польські перевізники сказали: “Ми вам привеземо будь-який вантаж в Україну”. Для польських перевізників блокади немає», — сказав Коценко.Перегляди: 159
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: