ВАЖЛИВО

Українські аграрії отримали понад 100 агрегатів від американського мецената

03.09.2022 15:15
304897762_3198447343705551_9030903910754235631_n

Сьогодні допомога та інвестиції в сільське господарство України – це внесок у продовольчу безпеку мільйонів людей у всьому світі. Проблеми, що є наразі в Україні – це проблеми не лише українців, а також США, ЄС та інших держав. На цьому наголосив американський бізнесмен і меценат Говард Баффет під час зустрічі з українськими аграріями, повідомляє Мінагрополітики, пише  agronews.ua.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький подякував гостю за ту підтримку, яку він надає Україні, особливо агросектору.

«Для аграріїв це неймовірна допомога під час війни. Знаю, що у вас велика мотивація та віра у нашу перемогу», – зазначив він.

У межах проекту «Жнива Перемоги», що фінансується фундацією Говарда Баффета, українські фермери отримали як благодійну допомогу 50 комбайнів, 49 тракторів і різноманітне с/г приладдя. Уже прямують в Україну і мобільні сховища збіжжя.

Нагадаємо, у межах ініціативи «Жнива перемоги» учасники Всеукраїнського Конгресу Фермерів отримали 10 комбайнів.

Українцям із деокупованих територій, зокрема на посівну, фонд виділив $90 млн.

Також, як зазначив Говард Баффет, розробляється програма допомоги малим фермерам на наступний рік.

Фонд підтримує розслідування щодо наслідків воєнних дій для аграрного сектору, а також розробку механізму компенсації втрат.

«Я бачив фото та відео, як росіяни і взагалі ця війна впливають на самі угіддя. Через заміновані поля фермери не можуть збирати врожай безпечно й нормально. Коли росія намагається вдарити по світу, обмежуючи харчові ресурси, це злочин проти всього світу», – підкреслив Говард Баффет.

Він також додав, що його фундація продовжує працювати над багатьма проектами, що будуть втілюватися в Україні. 

Також під час зустрічі обговорили питання зрошення, можливості впровадження досвіду No-Till технологій для України, продовольчої безпеки, а також подальші кроки для недопущення погіршення ситуації з голодом в світі й негативним впливом війни на екологічну ситуацію.

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результатиПерегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: