ВАЖЛИВО

Українські аграрії на деокупованих територіях отримають грошову підтримку від держави

18.03.2024 12:23
2

Інвестори отримають компенсацію за збудовані ними об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури. Про це повідомляє Уніан, пише agronews.ua.

Уряд сьогодні під час засідання ухвалив рішення щодо розширення програми підтримки українських фермерів. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Невеликі фермерські господарства на деокупованих територіях та аграрії в громадах, де велися бойові дії, зможуть отримати 8 тисяч гривень на гектар своїх оброблюваних угідь. Максимальна площа — до 120 гектарів”, – сказав глава уряду.

Він зазначив, що ці кошти допоможуть провести посівну, а потім зібрати врожай. За словами прем’єра, для уряду принципово важливо підтримати саме фермерів на деокупованих територіях.

Крім цього, Кабмін ухвалив рішення для покращення умов для великих інвестиційних проектів, що дає можливість інвесторам отримати компенсацію за збудовані ними об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

“Тобто, якщо інвестор побудував дорогу, провів воду, газ, або електроенергію до свого заводу чи іншого об’єкту інвестицій, то держава компенсує йому ці витрати”, – сказав Шмигаль.

Також, за його словами, інвестор тепер матиме можливість отримати і компенсацію своїх витрат за підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж.Перегляди: 224
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: