НОВИНИ

Українцям масово нараховують зайві кіловати за світло

20.03.2024 18:16
2

Громадський діяч та голова правління “Спілки споживачів комунальних послуг” Олег Попенко заявив, що українцям масово нараховують зайві кіловати за світло. За його словами, більшість скарг надходять від тих людей, які втратили житло через війну з росією. Про це повідомляє Коментарі, пише agronews.ua.

Олег Попенко зазначив, що українці почали частіше звертатись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та суди через необґрунтовані платіжки квитанції за електроенергію.

“Особливо часто скарги стосуються нарахувань для зруйнованого житла чи квартир/будинків, у яких ніхто не живе – навіть за регулярної подачі показань. Тобто люди доводять відсутність споживання, але їм продовжують нараховувати середній довоєнний тариф і виставляти борги”, — пише Олег Попенко.

За інформацією голови правління “Спілки споживачів комунальних послуг” у 2023 році до НКРЕКП надійшло 25 556 звернень від споживачів послуг електроенергії, а станом на 14 лютого 2024 було подано понад 1200 заяв. В Нацкомісії уточнюють, що більшість звернень надходила від фізичних осіб, а головними їх темами були борги за електроенергію та порядок розрахунків за світло.Перегляди: 2345
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: