НОВИНИ

Українцям до зими доведеться проводити багато годин без світла

06.06.2024 10:09
2

Чиновник Кабміну зазначив, що лише через обстріл в суботу, 1 червня, Україна втратила 1,2 ГВт електроенергії, а інфраструктура, яка має важливе значення для транспортування газу з підземних сховищ на заході України, зазнала суттєвих пошкоджень. Про це повідомляє Фокус, пише agronews.ua.

Останні масовані ракетні атаки росіян завдали суттєвих пошкоджень для української енергетики. Тому українцям до зими доведеться значну частину часу проводити без електрики.

У коментарі ЗМІ один із високопосадовців на умовах анонімності повідомив, що атака російських окупантів на енергетику виявилася “руйнівною”. Ще один високопосадовець зазначив, що, скоріше за все, це буде свідчити про те, що українцям доведеться значну частину свого дня проводити без електроенергії.

Посадовець додав, що лише внаслідок обстрілу в суботу, 1 червня, Україна втратила 1,2 ГВт електроенергії, а інфраструктура, яка відіграє важливе значення для транспортування газу з підземних сховищ на заході України, була сильно пошкоджена.

“Нам потрібно приготуватися до життя в холоді та темряві”, — сказав один зі чиновників, відповідаючи на питання про те, які будуть наступні місяці.

Ще один чиновник, коментуючи відключення світла, заявив, що “це наша нова норма”.Перегляди: 214
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: