НОВИНИ

Українці можуть залишитися без зарплат і пенсій: причини

26.10.2022 08:07
b04a0b644d49fb87600bc45070fc88e9

Шмигаль зазначив, що Україна використовує фіндопомогу від Євросоюзу значною мірою для соціальних потреб людей і для реконструкції. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що громадяни України можуть залишитися без зарплат і пенсій, якщо Євросоюз зупинить фінансування в рамках обіцяних 9 мільярдів євро.

“Нам це потрібно для того, щоб наша фінансова система вижила. Чи стане це кредитом або грантом, менш важливо. Ми вже вичерпали всі можливості економії. Сьогодні оборонний бюджет становить 60% наших держвидатків, і ми використовуємо фінансову допомогу наших партнерів в значній мірі для соціальних потреб людей і для реконструкції. Будь-яка затримка тут може мати жахливі наслідки”, – наголосив прем’єр.

За його словами, на сьогодні втрати від війни з Росією зросли вже до понад $700 млрд.

Прем’єр-міністр наголосив, що наразі важливо розробити механізм конфіскації російських активів, а потім інвестувати виручені кошти у відновлення України.

“Такий механізм спочатку буде націлений на Росію, але пізніше може стати наріжним каменем майбутньої глобальної системи безпеки. У майбутньому кожен диктатор повинен знати, що він несе відповідальність за агресію своїми грошима”, – резюмував Шмигаль.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: