НОВИНИ

Українці можуть отримати екстрену грошову допомогу: деталі

13.05.2023 09:05
483d00510e16267e57041f2db9fbf722

Постраждалі від війни українці, а також переселенці, мають право на отримання матеріальної та гуманітарної допомоги від різних організацій, у тому числі міжнародних. Естонська рада у справах біженців почала приймати заявки на виплату екстреної допомоги двом категоріям осіб. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Претендувати на отримання виплат можуть українці, у яких виявлено:

  • онкологічне захворювання та необхідність негайного проведення операції;
  • поранення через бойові дії та необхідність невідкладного лікування (в одного або більше членів домогосподарства).

Щоб отримати грошову допомогу від Естонського ради, необхідно заповнити онлайн-форму та завантажити медичні документи, що підтверджують факт онкологічного захворювання чи поранення, а також паспорт чи інший документ для ідентифікації особи.

Допомога надається мешканцям таких областей: Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Херсонська, Миколаївська, Одеська.

Після перевірки даних із українцями, які подали заявку на виплати, зв’яжуться протягом п’яти днів.

Колл-центр Естонської ради у справах біженців працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00. З усіх питань щодо надання допомоги можна звертатись за номером: 0671052803

Крім екстреної допомоги, українці також можуть отримувати багатоцільову допомогу у розмірі 2220 грн на особу протягом 3 місяців.

Заповнити заявку на виплати можна за посиланням.Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: