НОВИНИ

Україна виходить на якісно новий рівень роботи з геопросторовими даними

30.05.2023 13:07
zemlya25

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик відвідав завершальну церемонію вручення сертифікатів другому випуску слухачів курсу «Основи створення інтероперабельних даних для Національної інфраструктури геопросторових даних», ініційовану Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Держгеокадастром.

Денис Башлик зауважив, що темпи розвитку НІГД набирають все більше обертів і це дуже позитивно. Минув лише місяць з моменту вручення перших 140 сертифікатів слухачам базового навчального курсу «Основи створення інтероперабельних даних для розвитку НІГД», а вже сьогодні ще 190 слухачів успішно пройшли навчання та володіють необхідними корисними навичками та знаннями для того, щоб у своїй сфері розвивати інфраструктуру геопросторових даних.

«Ми перейшли на новий якісний рівень роботи з геопросторовими даними, і намагаємось на ньому втриматись, оскільки все залежить і від держателів даних, і від виробників, і також користувачів, які формують попит на високоінтелектуальні дані. Потреба у геопросторових даних у цифровому вигляді є і з кожним з днем росте, як для цивільних, так і для військових цілей», − наголосив Денис Башлик та висловив вдячність усім, хто долучився до організації та проведення, а також тим, хто став його активними учасниками.

За його словами, Національна інфраструктура геопросторових даних – це наступна еволюція розвитку кадастру, і сьогодні ми вкотре стали свідками її переходу від теоретичної площини до реальної практики.

Довідково:

Навчальний курс був розроблений Київським національним університетом будівництва і архітектури. Він дає старт новому етапу розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних – етапу наповнення НІГД якісними, точними даними, які відповідають міжнародним та національним стандартам.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: