НОВИНИ

Україна відвантажить країнам Азії і Африки 125 тис тонн зерна в якості гуманітарної допомоги

26.11.2022 08:17
загружено (3)

Уряд України затвердив рішення про надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії у вигляді поставок зерна – пшениці (не нижче 3 класу) чи кукурудзи – загальним обсягом до 125 тис метричних тонн. Відповідна постанова КМУ від 24 листопада п.р. №1313 оприлюднена на Урядовому порталі, пише  agronews.ua.

Документом доручається міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій Україні забезпечити надання вказаних товарів гуманітарної допомоги чотирьом країнам – Судану, Ємену, Кенії та Нігеріі.

«Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 900 млн. гривень для закупівлі та поставки до держав Африки та Азії зерна пшениці (не нижче 3 класу) та/або зерна кукурудзи обсягом до 64 тис. метричних тонн», – йдеться у тексті документа.

Також Міністерству фінансів доручається здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету. Міністерство закордонних справ повинно буде узгодити з ООН та відповідними органами вказаних держав питання щодо поставки товарів з українських морських торговельних портів до портів призначення (на умовах поставки CIF) та передачі гуманітарної допомоги.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: