НОВИНИ

Україна відкрила новий ринок для експорту риби та рибних продуктів

10.02.2024 13:07
4

На завершення тижня – ще один позитивний результат спільної роботи Держпродспоживслужби та МЗС. Наразі українські підприємці отримали змогу експортувати до Держави Кувейт рибу та рибні продукти. Про це повідомляє Урядовий портал, пише agronews.ua.

Це означає, що бізнес отримав нові можливості для зростання, що особливо важливо у час війни.

“Це вже другий зовнішній ринок для українських експортерів, який МЗС та Держпродспоживслужба відкривають цього тижня. Першим був китайський для виробників меду, нині катарський для виробників риби та рибних продуктів. Переговори з іноземними партнерами щодо спрощення виходу українських товарів на іноземні ринки тривають. Це важлива частина нашої роботи та ширшої стратегії зі створення нових можливостей у світі для українського бізнесу”, – зазначив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Продовжуємо роботу спільно з командою МЗС на міжнародній арені, а саме відкриття нових ринків збуту для української продукції. В пріоритеті – відкриття ринків країн Азії та Північної Америки”, – зазначив Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

Сертифікат здоров’я для експорту морських та річкових водних тварин (риба, молюски, ракоподібні, голкошкірні, в тому числі вирощені в господарствах) та продуктів з них з України до Держави Кувейт оприлюднено на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України» за посиланням.

Вітчизняним виробникам зазначених продуктів пропонуємо ознайомитись з Вимогами щодо ввезення продуктів харчування до Кувейту.Перегляди: 2206
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: