НОВИНИ

Україна відкрила 12 нових ринків для аграрного експорту

01.02.2023 16:21
original

Попри обмеження щодо візитів іноземних інспекторів до України та завдяки злагодженій співпраці Держпродспоживслужби та МЗС у 2022 році було погоджено 22 форми міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду з України в 12 країн світу. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби, пише agronews.ua.

Повідомляється, що за рік збільшилась кількість підприємств – виробників продуктів тваринного походження, що мають право експорту своєї продукції на територію Європейського Союзу до 432, що на 53 більше, ніж було на початок 2022 року.

Для порівняння, за 2021 рік таке право отримали 23 підприємства.

Як зазначається, позитивна динаміка у збільшенні кількості українських експортерів на європейський ринок є надзвичайно важливою в умовах отриманого Україною статусу країни — кандидата на вступ до Європейського Союзу.

У відомстві додали, що робота в цьому напрямку буде продовжуватись постійно і, при виконанні вимог угоди про Асоціацію з ЄС в рамках наших зобов’язань щодо вступу до Євросоюзу, ця цифра буде збільшуватись щодня.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: