НОВИНИ

Україна отримала докази щодо сирійського судна, яке перевозило крадене зерно

02.08.2022 06:35
478

Посольство України в Лівані отримало документи та докази, що борошно та ячмінь на борту судна “Лаодикея”, затриманого в порту Бейрута, були вкрадені у України. Про це посольство повідомило в Twitter, пише agronews.ua.

“Завтра ми подамо клопотання про продовження терміну затримання. Знаючи, що його прагнуть якнайшвидше продати”, — зазначили в посольстві.

Інших подробиць щодо того, які саме докази і про що йдеться в документах, посольство не розголошує.

Зазначимо, 30 липня Ліван наклав арешт на судно, завантажене ячмінним і пшеничним борошном, на час розслідування щодо походження вантажу, яке могло бути вкрадене російськими окупантами в Україні.

Посольство України в Бейруті повідомило, що судно було завантажено у Феодосії в окупованому росією українському Криму, і що вантаж походить із окупованих рф територій на Запоріжжі та Херсонщині.

Передбачається, що цим судном перевозили 5 000 тонн пшениці і, можливо, ще 5 000 тонн ячменю, на його борту також може бути борошно. 

Згідно з європейською базою даних Equasis, зареєстрованим власником судна є Syria Mar Shipping Ltd. У 2015 році США наклали санкції і на цю компанію, і на судно через зв’язок із сирійським урядом Башара Асада.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: