НОВИНИ

Україна надала півмільярда гривень грантової підтримки власникам теплиць і садів

08.03.2023 18:14
sad-32700

Мінагрополітики виділило більше 432 млн грн на грантову підтримку власників садів і теплиць через програму «єРобота». Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

Всього в міністерстві підписали 89 наказів про гранти. На підтримку садів виділили 355 млн грн, а власники теплиць отримали 76 млн грн. Загальна площа садів під які видали гранти складає 1176 га, а теплиць – 18 га.

За офіційною інформацією, завдяки реалізації наказів планують створити 733 постійних робочих місць, а також більше 10 тис. сезонних. У Мінагрополітики повідомили, що для отримання гранту на садівництво, площа угідь має складати 1 – 25 га. Порядок надання коштів також вимагає від кандидата на підтримку створення певної кількості робочих місць.

Також можна отримати гроші від держави на будівництво модульної теплиці, площа якої складатиме від 0,4 до 2,4 га. При розрахунках за основу беруть типовий проект теплиці. При цьому власник має створити не менше чотирнадцяти робочих місць на один га землі. Розглядатися будуть лише заяви з готовими проектами майбутніх модульних теплиць. Держава бере на себе 70% витрат на реалізацію проекту, власнику залишається сплатити 30%.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: