НОВИНИ

УДП запровадило «Дунайський зерновий шлях»

08.11.2022 13:11
dunaj-744x440

УДП інвестувало у створення власної перевалки зернових. Компанія також домовилася з румунською групою компаній TTS про більш швидку та ефективну схему перевалки у порту Констанци. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив керівник УДП Дмитро Москаленко, пише agronews.ua.

«Наш «Дунайський зерновий шлях» вже починає працювати. Це безпечна та гарантована доставка аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП», – зауважив він.

За його словами, за рахунок більш швидкого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу вже не доведеться нести фінансових втрат внаслідок тривалих очікувань в черзі біля терміналу.

Важлива складова проєкту – оснащення суден системами онлайн контролю, відеоспостереження та збільшення кількісті судноводіїв в екіпажі. Це значно підвищує ефективність роботи флоту. За нашим прогнозами, у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць.

На другому етапі проєкту «Дунайський зерновий шлях» передбачається будівництво нових барж. Крім того, вже у найближчий час починається модернізація тяги – капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: