НОВИНИ

У світі винайшли машину для створення рослинних жовтків

27.02.2024 18:20
12

Сінгапрурський бренд Float Foods розробив «машину» для створення яєць із рослинних інгредієнтів. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

Стартап запевняє, що яйця мають той самий смак і текстуру, що й традиційні: жовтки, які сочаться, і яєчні білки з еластичною текстурою.

Яйця можна подавати «сирими» або використовувати як інгредієнт для багатьох страв, включаючи макарони, локшину, соуси, тістечка, майонез і випічку.

Вініта Чулані, засновник і генеральний директор Float Foods, розповідає, що технологія OnlyEg орієнтована на виробників харчових продуктів, які хочуть виробляти альтернативні яєчні жовтки та яйця.

Завод компанії, розташований у Сінгапурі, має технічні можливості для виробництва цих продуктів у комерційних масштабах. Як пояснив харчовий технолог, лише одна його лінія може виробляти близько 2000 одиниць яєчних жовтків щодня і це ще не максимум.

Для зручності кожен рослинний яєчний жовток поставляється в капсулах, які можна заморожувати для довшого зберігання. 

Жовтки багаті поживними речовинами та не містять холестерину. Їх склад оптимізовано завдяки співпраці з відомими вченими з Сінгапурського інституту харчових та біотехнологічних інновацій.

«Наша машина є проривом у розробці рослинних альтернатив продуктам тваринного походження. Це дозволить виробникам їжі задовольнити зростаючий попит на екологічні та етичні харчові продукти без шкоди для якості чи смаку», – додає Чулані.Перегляди: 31
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: