НОВИНИ

У світі вперше виростили прототип культивованого чорноморського окуня

16.04.2024 18:12
13

Щоб поділитися досягненням зі світом команда стартапу навіть провела дегустацію продукту у своїй лабораторії харчових інновацій у Північній Кароліні. Про це повідомляє newfood, пише agronews.ua.

«Розробка першого у світі культивованого чорноморського окуня — це перемога для нашої компанії та споживачів, які хочуть екологічно чистих, етичних морепродуктів. Ми створюємо те, що точно не містить ртуті, антибіотиків чи мікропластику», – поділився Даг Грант, генеральний директор Atlantic Fish.

Створена у 2020 році, Atlantic Fish має запатентовану технологію для культивування клітинних ліній риб, які можна вирощувати в рідкій суспензії.

Біотехнологія зосереджена на клітинному вирощуванні риби, що виловлюються в дикій природі — палтуса і морського окуня. Ці види є непридатними для вирощування на фермах.

За рахунок клітинних технологій можна отримати таку ж смачну рибу, але без негативного впливу на екологію, запевяють у компанії.

Наступним кроком для Atlantic Fish стане пошук шляхів зниження собівартості клітинної риби. Але уже зараз стартап планує наступні дегустації для ресторанів-партнерів, які подаватимуть на тарілках рибу майбутнього.Перегляди: 257
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: