АНАЛІТИКА

У портах стрімко знижуються ціни попиту на ячмінь

15.07.2022 10:07
tmb_180685_3489

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», минулий тиждень характеризувався суттєвим зниженням закупівельних цін на фуражний ячмінь врожаю поточного року в портах Рені та Ізмаїл. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

Пропозиції ячменю нового врожаю від сільгоспвиробників надходили на ринок доволі активно, передусім через нестачу вільних складських приміщень, побоювання зберігати зерно на елеваторі чи складах, особливо на півдні країні, через регулярні ракетні та артилерійські удари по них з боку російських військ. Водночас попит покупців на ячмінь залишався помірним через перевантажену логістику та очікування ще більш активного продажу аграріями. Вказані фактори були основними чинниками зниження цін. Також розвитку вказаної тенденції сприяла аналогічна цінова динаміка в сегменті пшениці та кукурудзи.

Ціни попиту на ячмінь нового врожаю з поставкою в липні-серпні в портах Рені та Ізмаїл за підсумками тижня обвалилися на 30-35 USD/т, до 130-160 USD/т СРТ-порт, а в гривневому еквіваленті – в середньому на 1000 грн/т, до 4000-5000 грн/т СРТ-порт.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: