НОВИНИ

У Південній Африці вивели нові сорти манго

05.04.2024 18:14
6

У Південній Африці галузь вирощування манго переживає трансформацію завдяки впровадженню чотирьох нових сортів, спеціально розроблених для місцевих умов. Цей розвиток є результатом спільних зусиль між урядом та зацікавленими сторонами галузі, які зосередилися на дослідженнях і розробках для підвищення продуктивності та диверсифікації ринку. Про це повідомляє freshplaza, пише agronews.ua.

Машао Мохале, менеджер з комунікацій Національної ради з питань сільськогосподарського маркетингу (NAMC), підкреслив важливість цього досягнення під час Дня сортів манго. Він зазначив, що цей прогрес є частиною Генерального плану розвитку сільського господарства та переробки сільськогосподарської продукції (AAMP), спрямованого на розвиток сектору садівництва за допомогою ретельних досліджень і розробок.

“Раніше південноафриканські виробники покладалися лише на п’ять сортів, всі з яких були схильні до хвороб і мали низьку врожайність”, – зазначив Мохале.

Нові сорти обіцяють підвищену стійкість до хвороб і вищу врожайність, пропонуючи світле майбутнє для галузі, дозволяючи фермерам урізноманітнити свій вибір культур і підвищити загальну продуктивність.Перегляди: 48
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: