НОВИНИ

У містечку на Сумщині збираються оголосити надзвичайний стан через отруйний спиртзавод

03.07.2020 16:32
f636eb3010574513157d1bcf3e8941ab-wide-big


У м. Конотоп Сумської області збираються оголосити надзвичайний стан через отруйний спиртзавод. Мер міста обурюється, що місцеві чиновники знайшли 8,5 млн на стадіон, а на боротьбу зі смородом грошей в них нема. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Конотопський міський голова Артем Семеніхін, пише agronews.ua.

За словами посадовця, у місті готуються до оголошення надзвичайного стану через екологічну ситуацію навколо спиртзаводу в селі Попівка, а саме через забруднення повітря підприємством, що працює незаконно.

Артем Семеніхін також висловив своє обурення тим, що районна влада не знайшла грошей на будівництво каналізації в Попівці, проте знайшла 8,5 мільйона на будівництво стадіону у цьому ж селі.

“Чиновники в селі Попівка оголосили тендер на будівництво стадіону за 8 млн грн. Вдумайтеся: стадіон у Попівці. Труїтися, так? Тобто грошей в них немає, ходять, не можуть знайти зробити так, що воно не смерділо і не труїлися люди, а на стадіон у них гроші є”, – зазначив Семеніхін.

Зазначимо, що “Попівський експериментальний завод” збудували у вісімдесятих роках ХХ століття. Раніше тут випускали дріжджі та спирт. Нині виготовляють розчинник та антидетонаційну присадку для бензину.

Проблема зі смородом від дійльності спиртзаводу у Попівці поблизу Конотопа триває вже не перший рік, і кожного літа спостерігається зростання кількості скарг від мешканців Конотопа, яким “затягує” з отруйного підприємства.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: