НОВИНИ

У Києві презентували новий унікальний гастрономічний продукт

16.03.2021 19:01
a850e74-kyiv-pie--690--2


Для популяризації гастрономічного туризму в Києві відбулась презентація нового унікального гастрономічного продукту «Kyiv Pie». Про це повідомляє пресслужба Управління туризму та промоцій КМДА, пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

«Ми створили нову страву «Kyiv Pie». Над нею працювали найкращі кухарі України. Ми сподіваємося, що такий пиріг об’єднає українські традиції і сучасні тренди та допоможе столиці в розвитку гастротуризму. Спробувати нову страву кожен охочий зможе в закладах Києва, які долучаються до нашої ініціативи, на всіляких гастрономічних заходах та центрах Турінфо», – сказала начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова.

За її сподіваннями, «Kyiv Pie» стане типовою київською стравою.

«Досліджуючи питання, яка ж саме страва має бути типово київською, відповідь кожного разу поверталась саме до хлібопекарських виробів. До того ж форма сонця в багатьох джерелах пов’язана саме з Києвом. А ще важливо, щоб ця страва була ресторанною стравою, стрітфудом, добре переносила доставку і враховувала смаки та вподобання веганів і вегетаріанців», – розповів віце-президент Асоціації шеф-кухарів України Олексій Повторейко.

Нагадаємо, що на Чернігівщині популяризують гастротуризм.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: