НОВИНИ

У Коростенському лісгоспі впроваджують вуликотерапію

27.05.2023 17:11
347383909_225807073493911_4500309158043819477_n

Філія “Коростенське лісомисливське господарство” вже впродовж року реалізовує новаторську ініціативу — “сон на вуликах” або вуликотерапію (апібудинки). Це прогресивний метод, який використовує властивості бджіл та їх продуктів для поліпшення здоров’я людей. Про це повідомляє Житомирська ОДА, пише agronews.ua.

“Багато пацієнтів повідомляють про поліпшення в їх фізичному та емоційному стані після проходження сеансів. Учасники процедури розповіли про суттєве зменшення болю, поліпшення сну та загального самопочуття. Також вуликотерапія виявилася ефективною у зниженні симптомів алергій та запальних захворювань шкіри”, — ідеться у повідомленні.

Основна його суть у тому, що пацієнти перебувають поряд з бджолами та вуликами. Спокійна вібрація бджіл й тонкий аромат прополісу, воску та меду мають заспокійливий вплив на нервову систему, сприяючи відновленню рівноваги та зниженню стресу.

Особливо бджолина процедура може допомогти українцям, що постраждали внаслідок війни та допоможе їм відволіктися від зайвих думок.

Наразі на пасіці лісництва розташовано 7 бджолиних сімей. Повідомляється, 99% бджіл перезимували чудово, вони активні, жваві і мають гарний апетит. Окрім того, пасіки традиційно розташовують біля лісу, на галявинах з квітучими травами.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: