ТЕХНОЛОГІЇ

Тепловізійний приціл HikMicro Thunder Pro TE25: Відкривайте нові можливості у нічний час

21.02.2024 09:37

Тепловізійний приціл HikMicro Thunder Pro TE25 – це передовий прилад, розроблений для надання високоякісного нічного бачення та виявлення теплових джерел у різних умовах освітлення.

65d7c27f443d8.webp

Основні технічні характеристики тепловізійного приціла HikMicro Thunder Pro TE25

 • Роздільна здатність: 384×288 пікселів
 • Частота оновлення: 50 Гц
 • Діапазон виявлення: до 1800 метрів
 • Теплочутливий елемент: 25 мкм
 • Вбудований відеозапис: так

Хто обирає тепловізійний приціл HikMicro Thunder Pro TE25

Монокуляр hikmicro thunder pro te25 використовується різними категоріями користувачів:

 • Професійні мисливці, які потребують надійного інструмента для нічного спостереження та виявлення дичини.
 • Військові та правоохоронні органи, які використовують приціл для виявлення ворожих об’єктів та надання переваги у веденні операцій.
 • Любителі активного відпочинку, які використовують приціл для нічного мисливства, риболовлі або спостереження за дикою природою.

Переваги тепловізійного приціла HikMicro Thunder Pro TE25

 • Висока роздільна здатність забезпечує чітке зображення навіть на великій відстані.
 • Надійна стабільна робота у різних умовах, включаючи погану видимість або погодні умови.
 • Легкий та портативний дизайн, що дозволяє з легкістю переносити прилад у поле.
 • Широкий діапазон виявлення дозволяє виявляти об’єкти на великій відстані та ускладнених умовах.
 • Простота використання та налаштування, що робить його доступним для користувачів будь-якого рівня.

Сфери застосування тепловізійного приціла HikMicro Thunder Pro TE25

Сфери застосування тепловізійного приціла HikMicro Thunder Pro TE25 є різноманітними і охоплюють широкий спектр діяльності, від військових операцій до повсякденного використання в спортивних заходах. Нижче перераховано деякі з основних сфер його застосування:

 1. Військове використання: тепловізійні приціли, зокрема HikMicro Thunder Pro TE25, мають велике значення для військових операцій. Вони дозволяють військовим точно виявляти та відслідковувати ворожі цілі навіть у нічний час або в умовах обмеженої видимості. Військові можуть використовувати цей приціл для спостереження, розвідки, виявлення схованих об’єктів та навіть для проведення точної стрільби.
 2. Лісове мисливство: мисливці використовують тепловізійні приціли для пошуку та відслідковування диких тварин під час нічних полювань. HikMicro Thunder Pro TE25 забезпечує високу роздільну здатність та далекий діапазон виявлення, що робить його ідеальним інструментом для мисливців.
 3. Безпека та охорона: у сфері безпеки та охорони об’єктів тепловізійні приціли грають важливу роль у виявленні потенційних загроз. HikMicro Thunder Pro TE25 допомагає охоронцям виявляти небажаних осіб або небезпечні об’єкти навіть у нічний час або в умовах обмеженої видимості.
 4. Спостереження за дикою природою: любителям природи та вивчення дикої природи тепловізійні приціли відкривають нові можливості для спостереження за нічним життям різних тварин. Вони дозволяють побачити тварин, які активні в нічний час, такі як лисиці, борсуки, олені та інші.
 5. Метеорологічні дослідження: у метеорології тепловізійні приціли також мають своє застосування. Вони дозволяють спостерігати за температурними змінами в атмосфері та виявляти метеорологічні явища, такі як туман, хмари, теплові потоки тощо.

Ці приклади демонструють різноманітність сфер застосування тепловізійного приціла HikMicro Thunder Pro TE25 і його важливість у різних галузях.

Де купити тепловізійний приціл HikMicro Thunder Pro TE25

Тепловізійний приціл HikMicro Thunder Pro TE25 та теплоприціли в Україні (https://ukroptica.com.ua/teplovizionnye-pricely/) доступні для придбання в інтернет-магазині УкрОптика за доступною ціною та з гарантією якості.


Перегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: