ВАЖЛИВО

Тайтен Машинері Україна стали ексклюзивним сервісним партнером для генераторів Butler від Emost AG (Швейцарія)

20.04.2024 11:45
robertaebi_produkte_mobilebatterien_butlers.1920x0

Енергетична безпека: Електричні мобільні сховища від Emost AG (Швейцарія) – це унікальні акумуляторні генератори промислового класу потужністю 50 та 100 кВт, які дозволяють забезпечити промислові та господарські об’єкти, будівельні майданчики чи оперативні аварійні служби мобільним безшумним джерелом живлення.

Генератори Butler розраховані для роботи в складних кліматичних і побутових умовах, мають нульові викиди СО2 та низьку вартість володіння у порівнянні з дизельними генераторами. Вони можуть працювати як в режимі безперебійного джерела живлення, так і в режимі підсилення потужності існуючої мережі. Ці машини незамінні для аварійних та оперативних служб при виконанні відновлювальних робіт.

Технічний термін служби системи Butler оцінюється в 15 років.

Тайтен Машинері Україна, як офіційний ексклюзивний сервісний партнер Emost, надаватиме послуги віддаленого моніторингу, сервісного та гарантійного обслуговування генераторів Butler. Цей крок наближає нашу компанію до посилення реалізації глобального концепту сталого розвитку та дозволяє всебічно розвивати команду сервісних інженерів у напрямках, які мають найбільший попит в реаліях сьогодення.

titan 19 04 24 3

Дякуємо нашому партнеру Emost AG за довіру та впевненість у кваліфікації сильної сервісної команди Тайтен Машинері Україна.


Перегляди: 800
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: