НОВИНИ

Ситуація з COVID-19 змінила світові вимоги до свинини

26.01.2021 07:42
Свинина

Ситуація з COVID-19 змінила вимоги до свинини. Такого висновку дійшли дослідники підрозділу Meat Group міжнародної платформи Topigs Norsvin, провідної свинарської генетичної компанії. Про це пише Pig Progress, пише agronews.ua.

За прогнозами експертів, бійні та переробні потужності посилять автоматизацію на лініях забою. Тому в довгостроковій перспективі покупці висуватимуть вищі вимоги до однорідності свиней.

У процесі забою та перероблення відносно багато ручної праці. Під час пандемії це робить компанії уразливими, оскільки персонал може заразитися.

Більше свинини продається через інтернет. Презентація продуктів у цьому випадку не настільки важлива, як у супермаркетах. Водночас важливішим є досвід споживача. Не всі інтернет-магазини, які постачають продукти зі свинини, зважають на це.

Інтернет-продажі чітко вимагають різних видів продукції та виробничих процесів.

Зростає кількість м’ясних фастфудів. У багатьох країнах ресторани зачинені через локдауни у зв’язку з COVID-19, а у підприємств громадського харчування відчутно впав обіг. Проте фаст-фуд-компанії продовжують отримувати дохід. Тобто м’ясні продукти класу люкс користуються низьким попитом, тоді як типові продукти фаст-фуду дійсно добре продаються. За словами експертів платформи, такий розвиток є позитивним для галузі свинарства, як порівняти, наприклад, із ринком яловичини.

Попит на інновації. Topigs Norsvin очікує, що м’ясопереробники змінять свої майбутні вимоги до купівлі свиней, і це повинні будуть враховувати постачальники свиней.

Деякі частини свиней, які раніше продавалися за вигідними цінами, можливо, подешевшали після COVID-19. Тому команда експертів зазначає, що свинарям краще впроваджувати інновації і адаптуватися до постковідної реальності.


Нагадаємо, що в Україні 27 січня відбудуться безкоштовна конференція від генетичної компанії Topigs Norsvin «Виходячи за межі». Вже вдруге Topigs Norsvin збирає свинарів України, щоб поділитися корисною та актуальної інформацією, надати консультації та поради. Онлайн-зустрічі від Topigs Norsvin та СІАВ стають самими відвідуваними у свинарстві в Україні. 

???? Дата: 27 січня 2021, 16:00
???? Місце проведення: Zoom

Реєстрація за посиланням: Конференція “Виходячи за межі”


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: