НОВИНИ

Світовий рекорд ціни на імбир зафіксовано в Криму

07.04.2020 20:14
chaj-s-imbirem-horosho-sogrevaet-i-uderzhivaet-teplo-v-organizme_rect_fccc57f051f8be1007c41e5a4d9bd66d

На тлі коронавирусной паніки імбир став одним з найпопулярніших продуктів для захисту імунітету від нової хвороби. Ціни підскочили до небес, повідомляє портал EastFruit. Про це пише agronews.ua.

Однак рекордно висока ціна на імбир була зафіксована в Криму, в місті Севастополі. Тут в магазині керівництво вирішило спробувати продавати даний продукт за ціною, яка в доларах приблизнго становить $ 69 за кг.

У Києві роздрібні ціни на імбир теж коливаються в широкому діапазоні – від 250 грн / кг (близько $ 9) до майже $ 30 за кг. Багато споживачів нарікають на те, що купити імбир зараз вкрай складно – незалежно від ціни його швидко розкуповують.

Виявляється, багато споживачів вважають, що споживання чаю з імбиром, дозволяє зміцнити імунітет, тому намагаються таким чином захистити себе від пандемії коронавируса. Крім імбиру, підвищений попит відзначений також на лимони, часник і цибулю, споживання яких також різко зросла.

У той же час, аналітики EastFruit попереджають про високу ймовірність падіння цін на імбир найближчим часом і проблем з його реалізацією у тих оптовиків, хто зробив великі запаси.

Справа в тому, що високі ціни на продукт, який зазвичай продавався не дуже добре, привернуло в даний сегмент бізнесу безліч посередників, які різко наростили імпорт імбиру. Найбільша торговельна Telegram-майданчик EastFruit Trade Platform і зовсім відрапортувала про те, що кількість пропозицій імбиру перевершила кількість пропозицій картоплі минулого тижня!

Відповідно, великі партії імбиру були доставлені в Україну в останні дні, і ще чимало партій перебуває в шляху.

При цьому зростання середньодобових температур в квітні традиційно призводить до зниження споживання чаю, де, як правило, використовують імбир. Тому на тлі зростання пропозиції, може знизитися попит на імбир, і продати його буде складно.

Тому, експерти EastFruit не виключають, що оптовики можуть зазнати збитків і змушені будуть розпродавати залишки імбиру за викидними цінами.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: