НОВИНИ

Стало відомо, за яких умов Польща скасує заборону на українське зерно

25.09.2023 08:20
original

Варшава не скасує заборону на ввезення українського збіжжя на польський ринок, поки не буде спільного рішення з Києвом. Про це під час пресконференції у Варшаві заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус, передає Укрінформ, пише agronews.uа.

Польський міністр підтвердив, що на наступному тижні мають відбутися переговори з його українським колегою Миколою Сольським. Телус зазначив, що у телефонній розмові з українським міністром, що відбулася напередодні, він закликав провести переговори у добрій атмосфері, зокрема завдяки відкликанню Україною скарги проти Польщі у СОТ.

Водночас міністр запевнив, що Польща не скасує ембарго на українські продукти, поки не буде знайдено спільне рішення, яке враховуватиме й інтереси польських аграріїв.

“Ми не скасуємо наше ембарго, якщо не виробимо безпечного та ефективного рішення, щоб були гарантовані інтереси польського фермера, а українське зерно не потрапляло до Польщі”,- підкреслив Телус.

Він назвав позитивним те, що Україна “почала говорити з Польщею напряму, а не через Єврокомісію”. Міністр також запевнив, що Польща хоче допомогти з транзитом українського збіжжя через свою територію.Перегляди: 14
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: