Дуже ймовірно, що грудень очікується за прогнозом досить теплий. На цьому наголосила Віра Балабух, завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українького інституту гідрометеорології, інформує Укргідрометцентр.
Читай нас також у Viber та Telegram.
«Якщо можливі такі арктичні вторгнення то вони, скоріш за все, будуть як класично у нас – найнижчі температури у нас спостерігаються у другій половині січня, лютому. То саме цей період може бути найхолодніший, можливі найбільш сильні снігопади, як правило. Все ж таки зима є зима, і вона обов’язково прийде. Але ми дуже сподіваємся, що більшість цього зимового періоду буде більш комфортною для нас і температура буде коливатись десь так, як і у попередні зими, в межах від -5 до +5. А такі різкі похолодання будуть короткотривалими і не дуже інтенсивними», – зазначила Віра Балабух.