НОВИНИ

Стало відомо, яка галузь стане опорою економічного відновлення України

04.11.2022 17:11
156236-1_large

Війна за незалежність України та за наше європейське майбутнє коштували країні за підрахунками аналітиків від 20% до 50% ВВП, але при цьому у банківському секторі впевнені, що вийти із кризи Україна зможе досить швидко. І станеться це за злагодженої роботи НБУ, банків та Кабміну. Таку думку висловив Голова Правління IBOX BANK Петро Мельник у коментарі УНН, пише agronews.ua.

Керівник Першого транзакційного банку зазначив, що попри війну, банківська система залишається ліквідною, а більшість українських банків показують стабільний прибуток.

«Банківська система зберігає стабільність під час воєнних дій завдяки злагодженій роботі комерційних банків та Національного банку України. Щоб у найкоротші терміни після Перемоги України досягти довоєнних економічних показників, потрібні нові рішення та глобальні реформи. Насамперед це стосується дотацій малому та середньому бізнесу. Саме малі та середні підприємства можуть стати двигуном економіки, якщо для цього буде політична воля. Банківський сектор готовий стати паливом цього процесу – ми готові кредитувати, створивши підприємницький бум», – наголосив голова правління IBOX BANK Петро Мельник.

За словами керівника банку, до війни малі та середні підприємці створювали лише 15% ВВП, водночас у європейських країнах цей показник коливається в межах 45-60% ВВП.

«Після війни розпочнеться велике будівництво, щоб цей процес був максимально швидким, потрібні певні регуляторні норми НБУ безпосередньо та бажання уряду України. Самі банки у цьому зацікавлені. Банківська сфера з перших днів війни й досі залишається стабільною. Щодня ми працюємо на утримання фінансової стабільності в країні та триматимемо цю позицію надалі», – сказав Петро Мельник.

Голова Правління IBOX BANK також впевнений, що всі українці сьогодні воюють за нашу свободу і кожен має потребу бути причетним до Перемоги, а після війни громадяни України зможуть створити справжнє економічне диво, щоб це сталося якнайшвидше, в IBOX BANK вже почали працювати над програмою кредитування малого та середнього бізнесу з індивідуальним підходом до кожного молодого підприємця.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: