НОВИНИ

Стало відомо, як врятувати квітучий садок від заморозків

11.05.2023 17:13
e5287cb054e93f289ecb22d25bbeefec

В Україну йдуть заморозки. Вже наприкінці цієї ночі синоптики прогнозують до -3 градусів на ґрунті. При цьому повсюди активно квітнуть сади. У цей час вони особливо вразливі для негативних температур. А тим часом, є кілька дієвих способів, здатних уберегти квітучий садок від заморозків. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Це можна зробити як механічними методами, так і за допомогою хімічних засобів.

Укриття рослин в саду

При такому способі кожне дерево і кущ повністю вкривають, фіксуючи під кроною на стовбурі покривний матеріал. Причому для цієї мети можна використовувати будь-який матеріал відповідного розміру: мішковину, стару постільну білизну та інше. Звичайно, такий “трюк” можна зробити лише в тому випадку, якщо у вас в саду ростуть лише молоді або тільки низькорослі дерева.

Дощування саду

Можна влаштувати яблуням та вишням у саду дощ зі шлангу з розпилювачем. Крапельки води, що залишилися на листі і квітках, під впливом похолодання почнуть охолоджуватися і будуть віддавати своє тепло рослині. Щоб досягти більшого ефекту, можна влаштувати деревам у саду таке дощування 2-3 рази на ніч.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: