НОВИНИ

Стало відомо, як в Україні боротимуться з корупцію у зерновому експорті

25.08.2022 16:11
afc16ec4e472f968483976713752a490

Генеральний прокурор Андрій Костін провів нараду з керівниками Одеської обласної прокуратури, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону та правоохоронних органів, на якій поставив завдання активізувати зусилля для припинення корупційних схем під час транспортування та експорту сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє Генпрокуратура, пише agronews.ua.

«Одеська область з її географією, транспортними комунікаціями і економічним потенціалом — приваблива ціль для російського агресора. Тому ми повинні швидко і скоординовано реагувати на кожне порушення закону, бо в умовах війни це загроза для національної та економічної безпеки держави», — нагадав колегам Андрій Костін.

Серед пріоритетних завдань для правоохоронців регіону генпрокурор назвав також викриття державних зрадників та пособників окупантів, контрдиверсійні заходи, розслідування воєнних злочинів держави-агресора.

Одним з ключових напрямів Андрій Костін назвав забезпечення роботи «зернового коридору», оперативне реагування та припинення всіх можливих корупційних схем при транспортуванні та експорті сільськогосподарської продукції.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: