НОВИНИ

Стало відомо, як розвиватиметься картоплярство в Україні

27.08.2021 07:35
9915

Міністерство агрополітики і продовольства планує розширити і посилити програму з підтримки картоплярства в 2022 році. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, пише agronews.ua.

«Маємо чітке розуміння, що сфері картоплярства потрібна державна підтримка. Зараз в Україні працюють програми підтримки, однак наступного року ми плануємо запустити потужну цільову програму, яка дасть масштабний поштовх для розвитку цієї сфери», — наголосив Лещенко.

За його словами, цьогорічна «невелика програма» з підтримки картоплярства, за рахунок якої аграрії могли отримати компенсацію за обладнання картоплесховищ, організацію переробки продукції тощо, мала на меті «показати приклади ефективного господарювання, формування доданої вартості, розвитку сучасної інфраструктури, а головне — досягти цілі, яку ми ставимо перед собою — імпортозаміщення».

В ОДА зазначили, що на території фермерського господарства «Аделаїда», яке є одним із організаторів заходу, відкрили новозбудоване картоплесховище, розраховане на зберігання 15 тис. тон продукції.

Нагадаємо, що в Україні виростили кавуна-гіганта.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: