НОВИНИ

Стало відомо, як молочники зможуть розширити географію експорту

03.12.2023 10:11
molochniki-shukayut-logistichniy-eksportniy

Цілком імовірно, що з грудня вже стануть можливими контейнерні перевезення з портів Великої Одеси. Приклад роботи за жовтень-листопад сухих вантажів показує, що це можливо. Цей шлях — хороша альтернатива іншим і можливість для виробників молочної продукції розширити географію експорту. Такі думку висловив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час XV Всеукраїнській конференції «Молочний бізнес-2023», передає agronews.ua.

«Зовнішня торгівля важлива, і ми виступаємо за дзеркальну вільну торгівлю з ЄС. Зараз ці умови діють до 5 червня 2024 року. За ці два роки ми побачили, що проводилася взаємовигідна торгівля в обидві сторони. У частині наказів Мінагрополітики ми розуміємо, що в певний момент Україна всупить до ЄС, і тоді всі європейські вимоги почнуть діяти, і їх потрібно буде виконувати. Тому поступово до цього потрібно рухатися», — зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, щоб виробникам молочної продукції залишатися конкурентними в умовах вільної торгівлі, їм потрібно модернізувати виробництво. Тому на державному рівні є ідея збільшити ліміт і продовжити терміни на інвестиційні кредити для молочних переробних підприємств. Держава буде допомагати тим виробникам, які мають бажання і спроможність модернізуватися.Перегляди: 81
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: