НОВИНИ

Стало відомо, як аграріям покращити зерновий трейдинг

31.01.2023 17:09
128354-ru-32497

Прогнозувати роботу зернового ринку в Україні зараз дуже важко. Але покращити ситуацію на ринку, на думку його учасників, може 2 кроки. Про це ідеться у матеріалі на Еlevatorist.com, пише agronews.ua.

Як ідеться у матеріалі, для покращення вивезення зерна, потрібно забезпечити виконання двох завдань:

1. Відкриття порту Миколаєва.

2. Припинення інспекції завантажених зернових суден у Стамбулі.

«Якщо це станеться, ви побачите як швидко ринок заграє новими барвами, як всі зернові потоки тут же будуть переорієнтовані на порти Одеси та Миколаєва і повернеться знову кореляція цін на внутрішньому ринку зі світовими. Для того, щоб ринок повернувся за цих умов до нормального стану, потрібно діже короткий відрізок часу. Лише тільки варто прибрати подразники, які його обмежують, і він, як стальна пружина, повернеться у свою форму», — вважає директор міжнародної трейдингової компанії M-Grain Кирило Злочевський.

На думку директора ГК G.R. Agro Артема Ремпена, відкриття порту Миколаєва сильно вплинуло б на ринок: знизило б логістичну напруженість, збільшило оберненість вагонів, значно скоротило б час доставки зерна у порт. Але ця ситуація буде залежати від подальшого розвитку бойових дій.

На наступний рік сильно б вплинуло відкриття Миколаєва. Це той фактор, який би підтягнув трейд на сході країни. Будемо сподіватися, що подовжать дію Зернової угоди, бо поки що ставки на високому рівні. І якщо ще один рік пройде у такому темпі як зараз, то те, як ми цьогоріч акуратно проскочили між крапель, в наступному вже не вдасться повторити. Не вистачить потужностей зберігання. Ми маємо не знижувати темпи експорту до літа, бо інакше вже ємностей на пшеницю з ячменем не вистачить», — пояснює Артем Ремпен.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: