НОВИНИ

Стало відомо, скільки  в Україні молокопереробних підприємств

21.02.2023 19:22
926

Держстат оприлюднив дані щодо кількості активних підприємств за регіонами України та видами економічної діяльності (на 1 листопада). Молочна діяльність представлена категорією “Переробка молока, виробництво масла та сиру”. Про це повідомляє infagro.com.ua, пише agronews.ua.

Включено як потужні підприємства, так і маленькі цехи, які зібрані в статистиці докупи, що є не зовсім доречно без вказування обсягів виробництва. Наведена динаміка, загальна та регіональна, яка оцінює активність бізнесу щороку. Через військову агресію рф і, як наслідок, руйнацію економіки, в останній календарний період сталися суттєві зміни.

На 1 листопада 2022 статистика нарахувала 354 підприємства, пов’язаних з діяльністю «переробки молока, виробництва масла та сирів», що на 43 підприємства менше (-11%), ніж на 1 листопада 2021 року. Для порівняння, кількість підприємств в Україні, які можна впевнено назвати «молочний завод», не більше 100.

Відповідно до офіційної інформації, найбільше річне кількісне зниження спостерігалось у Харківський, Дніпропетровській областях та Києві. При цьому є приклади незначного збільшення кількості профільних підприємств у Житомирській, Львівській, Рівненській, Закарпатській та Сумській областях.

Загалом, найбільша кількість операторів на 1 листопада 2022 року зафіксована у Києві, Вінницькій, Львівській та Полтавській областях. Найменша – у Луганській та Чернівецькій.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: