НОВИНИ

Стало відомо, про що домовились аграрні міністри Польщі та України

22.01.2024 14:15
solskiy-i-syekorskiy-35235

Міністр Чеслав Сєкерський запевнив, що вже видно перші результати польсько-українських переговорів і розповів подробиці. Про це повідомляє Business Insider.

За його словами, після переговорів із міністром сільського господарства України Миколою Сольським сторони домовилися, що будуть створені технічні групи, до завдань яких входитиме, серед іншого, вироблення рамок, у яких має регулюватися торгівля між Польщею та Україною.

Чеслав Сєкерський наголосив, що Єврокомісія повинна прийняти рішення про призупинення всіх реформ, які зараз проводяться і можуть призвести до подальшого зростання собівартості виробництва і до скорочення обсягів сільськогосподарського виробництва. Польський міністр впевнений, що грошей, виділених на Спільну аграрну політику, може виявитися замало.

Ми хочемо виробити прийнятний для всіх учасників спосіб захисту від негативних наслідків імпорту сільськогосподарської продукції з України. Ми аналізуємо та проводимо внутрішні консультації щодо, зокрема: запропонованого українською стороною механізму ліцензування експорту сільськогосподарської продукції до Польщі. Таке рішення, за відповідної підтримки Єврокомісії, могло б бути прийнятним» – зазначив Чеслав Сєкерський.


Перегляди: 93
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: