НОВИНИ

Стало відомо, кому додадуть до пенсії 1 тис грн

30.01.2024 11:19
5

Пенсії в Україні перерахують із березня 2024-го. Йдеться про планову індексацію, розмір якої становитиме близько 13%. Підвищення у розмірі 1 тис. отримають ті, пенсії яких зараз близько 8 тис. грн. Про це повідомляє OBOZ.UA, пише agronews.ua.

Це буде найбільшим зростанням пенсій наступного року. Наприклад, якщо ваш розрахунковий розмір пенсії становить 4 тис. грн, то за результатами індексації ви зможете отримати пенсію у розмірі близько 4,6 тис. грн.

Індексація не зачепить лише невелику кількість пенсіонерів. Це ті, хто вийшов на заслужений відпочинок протягом останніх трьох років, чи українці, які зараз мають значні надбавки до розрахункових пенсій або мають високі виплати. Наприклад, індексація не зачепить жодного із суддів на пенсії, однак і зараз розмір їхньої пенсії сягає 100 тис. грн.

Наступне підвищення пенсій очікується у квітні. Це стосуватиметься тих, хто продовжує працювати на заслуженому відпочинку та у кого виріс стаж. Крім того, у квітні в Україні підвищать мінімальну зарплату, як результат – збільшиться і гарантований розмір пенсії для тих, кому більше 65 років і які виконали норму за стажем. При цьому з 1 лютого розмір пенсій в Україні міняти не планують.Перегляди: 2033
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: