НОВИНИ

Стало відомо, коли очікувати суттєве зниження цін на олію

17.08.2021 13:34
o_1ep8vfg361j2312njlfebfoc3p3c

У Міністерстві економіки очікують на значне здешевлення в Україні соняшникової олії «соціальних» сортів до кінця серпня. Про це повідомляє Мінекономіки, пише agronews.ua.

Про це йшлося під час наради з представниками олійного ринку і центральними органами виконавчої влади. 

Як зазначається, у липні внутрішній ринок із відставанням зреагував на світові тенденції. Індекс продовольчих цін ФАО на олії наприкінці минулого місяця знизився на 10%. Але натомість вартість соняшникової олії в Україні залишалася стабільною. За даними Держстату на 13 серпня вона знизилася лише на 1,3% у порівнянні з початком місяця.

Мінекономіки пояснює, що індекс ФАО потребує корегування, оскільки базується на п«яти олійних культурах і високу питому вагу там складає пальмова олія. Але попри це існують можливості для зниження вартості цього соціального для України продукту.

«Разом із ключовими гравцями ринку сторони домовилися про заходи, які дозволять здійснювати зважену цінову політику і дотримуватися високих стандартів соціально-відповідального бізнесу. За прогнозами виробників, це дозволить значно знизити вартість «соціальних» сортів олії до кінця місяця», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що озвучено регіони з найбільшим відсотком проданої землі.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: