НОВИНИ

Стало відомо, хто в Україні отримує пенсію близько 200 тис грн

02.04.2024 17:10
8

Приблизно половина українських пенсіонерів отримують пенсію менше, ніж 4 тисячі гривень, в той час як деякі категорії мають пенсії в 50 разів більшу. Про це повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

Найбільшу пенсію отримують колишні судді, середня пенсія яких складає 100 тисяч гривень, з можливістю досягнення суми в 200 тисяч гривень для деяких осіб.

Це на 50 разів більше, ніж пенсія звичайного українця, яка становить 4 тисячі гривень. Отже, пенсіонерів зі суддівським минулим можна вважати найбагатшими серед українських пенсіонерів.

Різниця між пенсіями суддів та звичайних українців дуже велика через різні правила розрахунку пенсій. Наприклад, мінімальна пенсія судді складає 50% від їхнього останнього заробітку, з можливістю нарахування додаткових 2% за кожен рік роботи після 20-річного стажу.

Однак максимальний розмір пенсії обмежений 90% від їхнього останнього заробітку. Таким чином, лише судді з 40-річним стажем можуть отримати максимальну пенсію в 90% від свого заробітку.Перегляди: 66
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: