НОВИНИ

Стало відомо, чи підвищить тарифи на перевезення Укрзалізниця у 2023 році

17.08.2022 11:02
уз

«Укрзалізниця» не планує підвищувати тарифи на перевезення у 2023 році. Про це заявив голова правління компанії Олександр Камишін під час пресконференції «Рік роботи нової команди менеджменту Укрзалізниці», повідомляє Rail.insider, пише agronews.ua.

Він повідомив, УЗ вже передала уряду план фінансового плану на 2023 рік.

Щодо фінансів  та виконання фінансового плану компанією розповів член правління Євген Лященко, який зазначив, що компанія планує вийти у прибуток до кінця 2022 року.

«Якщо казати про цей рік, то ми будемо у контрольованих збитках, які будуть покриватися державою щодо відновлення інфраструктури і перевезення пасажирів. Збитки будуть нараховувати декілька сотень мільйонів», — пояснив посадовець.

Наступного ж року планується вийти на нульовий баланс і компенсувати збитки за рахунок збільшення обсягу перевезень. Проте підвищувати тарифи на них наразі не передбачається.

У плані ми сподіваємося вийти на нулі і зможемо компенсувати збитки за рахунок збільшення перевезень. Проте ми не закладаємо підвищення тарифів. Це питання спочатку має обговорюватися з ринком», — уточнив Євген Лященко.

Він спрогнозував, що наступний рік для УЗ буде «більш збалансований, але все залежатиме від підтримки держави на інвестиційну діяльність».

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: